Zmiany w rozkładach jazdy puławskiego MZK!

31 marca 2023

Kategoria:

Wraz z początkiem kwietnia, czyli w najbliższą sobotę, nastąpią pewne zmiany w rozkładach jazdy. Miejska spółka tłumaczy, że dostosowuje swoją ofertę do oczekiwań pasażerów.

Każdy, kto od 1 kwietnia zamierza podróżować liniami nr 1, 2, 3, 4, 14 albo M1, powinien najpierw zajrzeć na stronę www.mzk.pulawy.pl albo dobrze się przyjrzeć zaktualizowanym rozkładom, wywieszonym na przystankach. Można spodziewać się na przykład dodatkowych kursów w godzinach szczytu. Jednak zaskoczeniem mogą być nie tylko godziny kursów, ale też zmiany dokonane na poszczególnych trasach.

Dodatkowo, zostanie uruchomiony nowy kurs linii nr 7 – o godzinie 10:47 autobus będzie odjeżdżać z przystanku przy Parku Naukowo-Technologicznym.

Natomiast linia nr 20, która pozwala dotrzeć do jednego z najbardziej malowniczych zakątków powiatu puławskiego, już od kwietnia będzie kursowała w stronę Kazimierza Dolnego przez Wierzchoniów (w odwrotnym kierunku również).

A ponieważ pogoda będzie wkrótce zachęcać do odpoczywania na działkach rekreacyjnych, już w kwietniu mieszkańcy Puław znowu będą mogli korzystać z linii nr 8. Ta, tradycyjnie, dowiezie pasażerów do ogródków działkowych położonych niedaleko ulicy 4. Pułku Piechoty Wojska Polskiego.

Źródło informacji: MZK Puławy

Miejsce na reklamę

Powiązane posty

Rycki staw Buksa czekają duże zmiany!

Rycki staw Buksa czekają duże zmiany!

Gmina Ryki chce mieć naturalne kąpielisko - i wykonała już w tym kierunku kolejny ważny krok. Kilka dni temu podpisała umowę z Instytutem Rybactwa Śródlądowego, które jest właścicielem stawu Buksa. Władze Ryk zabiegały o zawarcie tego porozumienia już od dłuższego...

Magnuszew i Głowaczów znów będą miastami!

Magnuszew i Głowaczów znów będą miastami!

Dwie gminy w mazowieckiej części naszego regionu już za kilka miesięcy rozpoczną nowe rozdziały swoich historii. Jak podaje Polska Agencja Prasowa, Magnuszew i Głowaczów trafiły do projektu rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie nadania statusów miast. Wynika z...

Jest wsparcie dla zmian w lubelskiej opiece psychiatrycznej

Jest wsparcie dla zmian w lubelskiej opiece psychiatrycznej

W poniedziałek (24 lipca) Lublin odwiedził minister zdrowia, Adam Niedzielski. Ta wizyta miała ścisły związek z planami, które dotyczą doskonalenia lokalnej opieki nad zdrowiem psychicznym. Szpital Neuropsychiatryczny imienia profesora Mieczysława Kaczyńskiego SP ZOZ...