Zmiany w rozkładach jazdy puławskiego MZK!

31 marca 2023

Kategoria:

Wraz z początkiem kwietnia, czyli w najbliższą sobotę, nastąpią pewne zmiany w rozkładach jazdy. Miejska spółka tłumaczy, że dostosowuje swoją ofertę do oczekiwań pasażerów.

Każdy, kto od 1 kwietnia zamierza podróżować liniami nr 1, 2, 3, 4, 14 albo M1, powinien najpierw zajrzeć na stronę www.mzk.pulawy.pl albo dobrze się przyjrzeć zaktualizowanym rozkładom, wywieszonym na przystankach. Można spodziewać się na przykład dodatkowych kursów w godzinach szczytu. Jednak zaskoczeniem mogą być nie tylko godziny kursów, ale też zmiany dokonane na poszczególnych trasach.

Dodatkowo, zostanie uruchomiony nowy kurs linii nr 7 – o godzinie 10:47 autobus będzie odjeżdżać z przystanku przy Parku Naukowo-Technologicznym.

Natomiast linia nr 20, która pozwala dotrzeć do jednego z najbardziej malowniczych zakątków powiatu puławskiego, już od kwietnia będzie kursowała w stronę Kazimierza Dolnego przez Wierzchoniów (w odwrotnym kierunku również).

A ponieważ pogoda będzie wkrótce zachęcać do odpoczywania na działkach rekreacyjnych, już w kwietniu mieszkańcy Puław znowu będą mogli korzystać z linii nr 8. Ta, tradycyjnie, dowiezie pasażerów do ogródków działkowych położonych niedaleko ulicy 4. Pułku Piechoty Wojska Polskiego.

Źródło informacji: MZK Puławy

Miejsce na reklamę

Powiązane posty

Praca dla Realizator/Montażysta Dźwięku

Praca dla Realizator/Montażysta Dźwięku

Realizator/Montażysta Dźwięku- praca W związku z rozwojem Radia Impuls, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko Realizator/Montażysta Dźwięku. Obowiązki: - komputerowy montaż treści dźwiękowych off-line - realizacja za pulpitem mikserskim treści radiowych on-line -...

W Cholewiance powstanie Regionalne Centrum Zdrowia Psychicznego

W Cholewiance powstanie Regionalne Centrum Zdrowia Psychicznego

W przyszłym roku kalendarzowym, 2 kilometry od Kazimierza Dolnego powstanie ośrodek, w którym ważną pomoc otrzymają młodzi mieszkańcy regionu. Jak już informowaliśmy, dzięki dotacji z ministerstwa zdrowia, Szpital Neuropsychiatryczny w Lublinie podniesie jakość...

Rycki staw Buksa czekają duże zmiany!

Rycki staw Buksa czekają duże zmiany!

Gmina Ryki chce mieć naturalne kąpielisko - i wykonała już w tym kierunku kolejny ważny krok. Kilka dni temu podpisała umowę z Instytutem Rybactwa Śródlądowego, które jest właścicielem stawu Buksa. Władze Ryk zabiegały o zawarcie tego porozumienia już od dłuższego...