Zmiany w rozkładach jazdy puławskiego MZK!

31 marca 2023

Kategoria:

Wraz z początkiem kwietnia, czyli w najbliższą sobotę, nastąpią pewne zmiany w rozkładach jazdy. Miejska spółka tłumaczy, że dostosowuje swoją ofertę do oczekiwań pasażerów.

Każdy, kto od 1 kwietnia zamierza podróżować liniami nr 1, 2, 3, 4, 14 albo M1, powinien najpierw zajrzeć na stronę www.mzk.pulawy.pl albo dobrze się przyjrzeć zaktualizowanym rozkładom, wywieszonym na przystankach. Można spodziewać się na przykład dodatkowych kursów w godzinach szczytu. Jednak zaskoczeniem mogą być nie tylko godziny kursów, ale też zmiany dokonane na poszczególnych trasach.

Dodatkowo, zostanie uruchomiony nowy kurs linii nr 7 – o godzinie 10:47 autobus będzie odjeżdżać z przystanku przy Parku Naukowo-Technologicznym.

Natomiast linia nr 20, która pozwala dotrzeć do jednego z najbardziej malowniczych zakątków powiatu puławskiego, już od kwietnia będzie kursowała w stronę Kazimierza Dolnego przez Wierzchoniów (w odwrotnym kierunku również).

A ponieważ pogoda będzie wkrótce zachęcać do odpoczywania na działkach rekreacyjnych, już w kwietniu mieszkańcy Puław znowu będą mogli korzystać z linii nr 8. Ta, tradycyjnie, dowiezie pasażerów do ogródków działkowych położonych niedaleko ulicy 4. Pułku Piechoty Wojska Polskiego.

Źródło informacji: MZK Puławy

Miejsce na reklamę

Powiązane posty

Spektakl „Treny” – Muzeum Jana Kochanowskiego

Spektakl „Treny” – Muzeum Jana Kochanowskiego

Szanowni Państwo, 7️ czerwca o godzinie 10:00 i 12:00 serdecznie zapraszamy na spektakl inspirowany największym dziełem Jana Kochanowskiego, w którym z ust aktorów nie padną żadne słowa... Spektakl „Treny" w wykonaniu aktorów Warszawskiego Centrum Pantomimy to próba...

Praca dla Handlowca!

Praca dla Handlowca!

Szukamy HANDLOWCA W związku z rozwojem Radia Impuls, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko handlowca. Szukamy osoby energicznej i komunikatywnej posiadającej łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz lekkość w rozmowach telefonicznych. Obowiązki: - poszukiwanie nowych...