Zmiany w rozkładach jazdy puławskiego MZK!

31 marca 2023

Kategoria:

Wraz z początkiem kwietnia, czyli w najbliższą sobotę, nastąpią pewne zmiany w rozkładach jazdy. Miejska spółka tłumaczy, że dostosowuje swoją ofertę do oczekiwań pasażerów.

Każdy, kto od 1 kwietnia zamierza podróżować liniami nr 1, 2, 3, 4, 14 albo M1, powinien najpierw zajrzeć na stronę www.mzk.pulawy.pl albo dobrze się przyjrzeć zaktualizowanym rozkładom, wywieszonym na przystankach. Można spodziewać się na przykład dodatkowych kursów w godzinach szczytu. Jednak zaskoczeniem mogą być nie tylko godziny kursów, ale też zmiany dokonane na poszczególnych trasach.

Dodatkowo, zostanie uruchomiony nowy kurs linii nr 7 – o godzinie 10:47 autobus będzie odjeżdżać z przystanku przy Parku Naukowo-Technologicznym.

Natomiast linia nr 20, która pozwala dotrzeć do jednego z najbardziej malowniczych zakątków powiatu puławskiego, już od kwietnia będzie kursowała w stronę Kazimierza Dolnego przez Wierzchoniów (w odwrotnym kierunku również).

A ponieważ pogoda będzie wkrótce zachęcać do odpoczywania na działkach rekreacyjnych, już w kwietniu mieszkańcy Puław znowu będą mogli korzystać z linii nr 8. Ta, tradycyjnie, dowiezie pasażerów do ogródków działkowych położonych niedaleko ulicy 4. Pułku Piechoty Wojska Polskiego.

Źródło informacji: MZK Puławy

Miejsce na reklamę

Powiązane posty

Rycka pływalnia przejdzie metamorfozę

Rycka pływalnia przejdzie metamorfozę

Tych, którzy lubią aktywny, wodny wypoczynek, a nie pogardzą również relaksem, który może im wyjść na zdrowie, zapewne ucieszą plany, które zaczyna wcielać w życie ryckie starostwo. To już pewne - w ciągu najbliższych trzynastu miesięcy rycka pływalnia powiatowa...

Długo wyczekiwana kozienicka droga – już otwarta!

Długo wyczekiwana kozienicka droga – już otwarta!

Przekazujemy dobre wieści dla kierowców z powiatu kozienickiego, którzy często przejeżdżają przez miejscowość Cecylówka Brzózka. I nie tylko dla nich. Mieszkańcy niedużej miejscowości, położonej na północnym skraju Kozienickiego Parku Krajobrazowego, od dłuższego...

Szpital powiatowy w Rykach czeka na nowoczesną sieć teleinformatyczną

Szpital powiatowy w Rykach czeka na nowoczesną sieć teleinformatyczną

W Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim podpisano dziś umowę w sprawie dofinansowania dla tego ważnego zadania. Powiat rycki otrzyma celową dotację z budżetu państwa, w wysokości ponad sześciuset tysięcy złotych. Sprawna sieć teleinformatyczna jest niezbędna do prawidłowego...