Ludzie radia

Wojtek Bednarczyk – prezenter muzyczny

Lubi ostre papryczki, szybkie samochody i piękne kobiety i nie ma w tym ani krzty przesady. Często siada za konsolą (nie tą od gier)… Ma słabość do Witkacego, ale nie tego od obrazów. W wolnych chwilach żongluje słowem po czesku, ogląda telewizję i zmienia się w szefa kuchni zdobywającego kolejne gwiazdki Michelin. W weekendy zamienia się Dj Alana White.

Nikodem Łukasik – reporter

Niezwykle charyzmatyczny i przystojny mlody mężczyzna. Pod jego bujną czupryną kryje się zamiłowanie do podróżowania i sportu. Nie dostał się do łódzkiej filmówki, ale lubi zmonotować materiał video w domowym zaciszu. W weekendy korzysta z uroków życia, pewnie dlatego, że sam jest bardzo uroczy. Chciałby zwiedzić cały świat, ale nie stać go nawet na własne auto.

 

Andrzej Papież – prezenter muzyczny
 
Odpowiada za muzykę graną w radio.
Z takim nazwiskiem najszybszą karierę zrobiłby w innej instytucji, ale powołanie do rock’n’rolla było silniejsze.

Uważa, że nie ma kiepskiej muzyki, jedynie kiepscy wykonawcy. Hoduje sansewierie, bo są najmniej wymagającymi roślinami, pewnie dlatego mu się udają.

Magdalena Krawczak – redaktor naczelny portalu ToNaszRegion.pl

Lubi odkrywać nowe opowieści wszędzie tam, gdzie to możliwe. Czasem oprócz słów poskramia też kłębki włóczki weryfikując swoje predyspozycje do czarowania. Uzależniona od białej herbaty i dorocznych spacerów po gotyckim Wrocławiu. Właścicielka kolekcji płyt CD, w której dzielnie sąsiadują między innymi Ace of Base i Metallica.

 

Mateusz Grzegorczyk – reporter

Poza Radiem uwielbia DIY, majsterkować, tworzyć z drewna. Zawsze zrobi coś z niczego, ale na pewno nie z igły widły. Nie usiedzi na miejscu zbyt długo, dlatego sprawdza się na szlaku. Zwiedził prawie cały świat – na mapach google. Mógłby być marynarzem, mógłby mieć tatuaże. W poniedziałek mija pięć lat, od kiedy kupuje motocykl.

Joanna Czajkowska – reporter

Biega nie tylko po wąwozach, a jej znakiem rozpoznawczym jest uśmiech. Nie potrafi robić ładnych zdjęć, nad czym ubolewa, ale podobno pięknie na nich wychodzi. Pasjonatka zdrowego i aktywnego  stylu życia. Kocha sztukę w każdym calu i wymiarze. Największe marzenie to podróż do Japonii i Australii. Nieustannie zmaga się z brakiem czasu.

Julia Zagrayuk – reporter
 
Lubi próbować czegoś nowego: spadochroniarstwo, nurkowanie, speleoturystyka, skoki na bungee… Ale próbuje ich tylko po jednym razie, bo to, co wybierze bywa przerażające. Największą jej pasją są podróże i stare filmy. Ma też hobby – szycie toreb na lunch i wychodzi jej to niesamowicie dobrze!

Paulina Ziarek – specjalista ds. rynku

Jest wierną fanką „Harry’ego Pottera”. Kiedy udaje jej się opuścić świat magiczny,
chętnie tworzy rękodzieło w rytm ulubionej muzyki.
Do snu najlepiej układa ją „Kryminatorium”, a rano wraca do życia dzięki filiżance kawy,
koniecznie z mlekiem.

Dominika Drążyk – specjalista ds. rynku

Cały rok czeka na jesień, by móc spacerować wolnym krokiem po parku pośród opadających złotych liści. W wolnych chwilach z zielona herbatą w dłoni uwielbia czytać książki oparte na faktach lub psychologiczne. W pracy pomimo najkrótszego stażu zawsze chętnie pomoże i podzieli się swoim śniadaniem 

Marcin Olbryś – specjalista ds. technicznych

W czasie kiedy nie grzebie w komputerach, jeździ motorem po lesie, można go również spotkać na białych stokach Europy, gdzie pomyka na swojej desce snowboardowej. Lubi rybki (nie tylko na talerzu), woli je oglądać przez szklany baniak. Degustator ostrych burgerów. Nie ma w regionie burgerowni, której by nie testował.