Ludzie radia

Wojtek Bednarczyk – prezenter muzyczny

Lubi ostre papryczki, szybkie samochody i piękne kobiety i nie ma w tym ani krzty przesady. Często siada za konsolą (nie tą od gier)… Ma słabość do Witkacego, ale nie tego od obrazów. W wolnych chwilach żongluje słowem po czesku, ogląda telewizję i zmienia się w szefa kuchni zdobywającego kolejne gwiazdki Michelin. W weekendy zamienia się Dj Alana White.

Andrzej Papież – prezenter muzyczny
 
Odpowiada za muzykę graną w radio.
Z takim nazwiskiem najszybszą karierę zrobiłby w innej instytucji, ale powołanie do rock’n’rolla było silniejsze.

Uważa, że nie ma kiepskiej muzyki, jedynie kiepscy wykonawcy. Hoduje sansewierie, bo są najmniej wymagającymi roślinami, pewnie dlatego mu się udają.

Magdalena Krawczak – redaktor naczelny portalu ToNaszRegion.pl

Lubi odkrywać nowe opowieści wszędzie tam, gdzie to możliwe. Czasem oprócz słów poskramia też kłębki włóczki, weryfikując swoje predyspozycje do czarowania. Uzależniona od białej herbaty i dorocznych spacerów po gotyckim Wrocławiu. Właścicielka kolekcji płyt CD, w której dzielnie sąsiadują między innymi Ace of Base i Metallica.

Joanna Czajkowska – reporter

Biega nie tylko po wąwozach, a jej znakiem rozpoznawczym jest uśmiech. Nie potrafi robić ładnych zdjęć, nad czym ubolewa, ale podobno pięknie na nich wychodzi. Pasjonatka zdrowego i aktywnego  stylu życia. Kocha sztukę w każdym calu i wymiarze. Największe marzenie to podróż do Japonii i Australii. Nieustannie zmaga się z brakiem czasu.

Kamil Kostka

Aleksandra Papież – marketing manager

Prywatnie zakochana w astronomii, wierzy że pewnego dnia uda się otworzyć tunele czasoprzestrzenne, co umożliwi ludzkości podróże inter- galaktyczne. Nie stroni od literatury skandynawskiej, najlepiej po angielsku…  Wielbicielka kuchni orientalnej oraz polskiej zupy szczawiowej.

Julia Zagrayuk – reporter
 
Lubi próbować czegoś nowego: spadochroniarstwo, nurkowanie, speleoturystyka, skoki na bungee… Ale próbuje ich tylko po jednym razie, bo to, co wybierze bywa przerażające. Największą jej pasją są podróże i stare filmy. Ma też hobby – szycie toreb na lunch i wychodzi jej to niesamowicie dobrze!

Mateusz Grzegorczyk – reporter

Poza Radiem uwielbia DIY, majsterkować, tworzyć z drewna. Zawsze zrobi coś z niczego, ale na pewno nie z igły widły. Nie usiedzi na miejscu zbyt długo, dlatego sprawdza się na szlaku. Zwiedził prawie cały świat – na mapach google. Mógłby być marynarzem, mógłby mieć tatuaże. Wreszcie nadszedł poniedziałek, w którym kupił swój motocykl.

Kamil Kostka

Kamil Kostka – specjalista ds. technicznych

Wkręcony w komputery i szeroko pojętą informatykę. Kiedy akurat nie grzebie przy komputerze, to pomaga w redakcji. Weekendami studiuje, a wieczorami śpi. Jego gust muzyczny jest szeroki niczym morze. Wystarczy powiedzieć, że lubi słuchać utworów od Hyperpop’u po Rammstein’a i wszystko staje się jasne.