Ludzie radia

Ania Hess – dyrektor radia 

Podróżniczka i minimalistka do potęgi entej…. Uwielbia koty, swojego psa Lennona i długie włosy. Lubi czuć promienie słońca na twarzy i swobodę, jaką dają jej samotne ucieczki w nieznane. Słucha rocka, którego popija czerwonym winem. Jej ulubioną książką jest „Nieznośna lekkość bytu” Milana Kundery, a jej największą pasją jest życie…

Wojtek Bednarczyk – prezenter muzyczny

Lubi ostre papryczki, szybkie samochody i piękne kobiety i nie ma w tym ani krzty przesady. Często siada za konsolą (nie tą od gier)… Ma słabość do Witkacego, ale nie tego od obrazów. W wolnych chwilach żongluje słowem po czesku, ogląda telewizję i zmienia się w szefa kuchni zdobywającego kolejne gwiazdki Michelin. W weekendy zamienia się Dj Alana White.

Daniel Sobis – dyrektor ds. marketingu / prezenter muzyczny

Lubi otwierać wino ze swoją dziewczyną wieczorową porą, choć nie jest brunetem. Na wystawy w cukierniach patrzy z nostalgią. Neurotycznie „wciągający” muzykę. W swojej rozbujałej wyobraźni wirtuoz gitary towarzyszący na scenie Tomowi Morello. W zaciszu domowym chodzi w postkomunistycznych dresach, gra na ukulele i słucha winyli.

 

Maja Wąsała – prezenter muzyczny

W wolnych chwilach matka i żona o oszałamiającym uśmiechu. Chodzi w kolorowych sukienkach i wiankach na głowie. Jej mocne strony to kapuśniak na ostro i uzależniający, niski głos. Niezdyscyplinowana i niezależna flirciara, która nie toleruje chamstwa, zapachu smażonej ryby i perfekcji w absolutnie żadnej odsłonie.

Nikodem Łukasik – prezenter muzyczny

Niezwykle charyzmatyczny i przystojny mlody mężczyzna. Pod jego bujną czupryną kryje się zamiłowanie do podróżowania i sportu. Nie dostał się do łódzkiej filmówki, ale lubi zmonotować materiał video w domowym zaciszu. W weekendy korzysta z uroków życia, pewnie dlatego, że sam jest bardzo uroczy. Chciałby zwiedzić cały świat, ale nie stać go nawet na własne auto.

Magdalena Krawczak – redaktor naczelny portalu ToNaszRegion.pl

Lubi odkrywać nowe opowieści wszędzie tam, gdzie to możliwe. Czasem oprócz słów poskramia też kłębki włóczki weryfikując swoje predyspozycje do czarowania. Uzależniona od białej herbaty i dorocznych spacerów po gotyckim Wrocławiu. Właścicielka kolekcji płyt CD, w której dzielnie sąsiadują między innymi Ace of Base i Metallica.

 

Mateusz Grzegorczyk – reporter

Poza Radiem uwielbia DIY, majsterkować, tworzyć z drewna. Zawsze zrobi coś z niczego, ale na pewno nie z igły widły. Nie usiedzi na miejscu zbyt długo, dlatego sprawdza się na szlaku. Zwiedził prawie cały świat – na mapach google. Mógłby być marynarzem, mógłby mieć tatuaże. W poniedziałek mija pięć lat, od kiedy kupuje motocykl.

Joanna Czajkowska – reporter

Biega nie tylko po wąwozach, a jej znakiem rozpoznawczym jest uśmiech. Nie potrafi robić ładnych zdjęć, nad czym ubolewa, ale podobno pięknie na nich wychodzi. Pasjonatka zdrowego i aktywnego  stylu życia. Kocha sztukę w każdym calu i wymiarze. Największe marzenie to podróż do Japonii i Australii. Nieustannie zmaga się z brakiem czasu.

Julia Zagrayuk – reporter
 
Nie lubi gotować, dlatego wybrała dziennikarstwo, żeby zawsze być zajętą, podczas gdy to jej mąż przygotowuje kolację. Lubi próbować czegoś nowego: spadochroniarstwo, nurkowanie, speleoturystyka, skoki na bungee… Ale próbuje ich tylko po jednym razie, bo to, co wybierze bywa przerażające. Największą jej pasją są podróże i stare filmy. Ma też hobby – szycie toreb na lunch i wychodzi jej to niesamowicie dobrze!

Nataliia Mukhina – reporter

Lubi żywioł wody: rzeki, morza i oceany ładują ją pozytywnymi emocjami i błyskotliwymi pomysłami. Z uwielbieniem ogląda i cieszy się wschodami jak i zachodami słońca, które wtedy magicznie połyskuje w spokojniej tafli wody. Ma swój przepis na poprawę nastroju – to muzyka, która uleczy duszę. Wie, że w każdej sytuacji można znaleźć coś dobrego. A jeśli na niebie pojawią się chmury, zawsze wyjdzie słońce! Wierzy, że miłość ocali świat, a słońce zaświeci jednakowo dla wszystkich.

Paulina Ziarek – specjalista ds. rynku

Jest wierną fanką “Harry’ego Pottera”. Kiedy udaje jej się opuścić świat magiczny,
chętnie tworzy rękodzieło w rytm ulubionej muzyki.
Do snu najlepiej układa ją “Kryminatorium”, a rano wraca do życia dzięki filiżance kawy,
koniecznie z mlekiem.

Katarzyna Wydra – specjalistka ds. rynku

Indywidualistka z duszą artystki, a kreatywność oraz optymizm to zdecydowanie jej mocne strony. Uwielbia spędzać czas na łonie natury – szczególne miejsce w jej sercu zdobyły górskie szlaki. Mówią o niej szalona kociara, z czym jak najbardziej się utożsamia. Z zachwytem spogląda na niebo wyobrażając sobie, że kiedyś odważy się na lot balonem.

Ewelina Kurpińska – asystentka działu handlowego

Niewysoka blondynka tupiąca nogami jak mała Mi, nie usiedzi zbyt długo w jednym miejscu. Latem minie Cię rozpędzona na rolkach, a gdy temperatury spadną poniżej zera, wskoczy do zimnej wody. Zakochana w książkach, choć najczęściej w tych kucharskich. Przy niej nie sposób się nie śmiać. Ma duże poczucie humoru i serce na dłoni.

Marcin Olbryś – specjalista ds. technicznych

W czasie kiedy nie grzebie w komputerach, jeździ motorem po lesie, można go również spotkać na białych stokach Europy, gdzie pomyka na swojej desce snowboardowej. Lubi rybki (nie tylko na talerzu), woli je oglądać przez szklany baniak. Degustator ostrych burgerów. Nie ma w regionie burgerowni, której by nie testował.