Zgłoś projekt do puławskiego Budżetu Obywatelskiego!

16 maja 2022

Kategoria:

Co zmieni się w Puławach w 2023 roku? O tym mogą zdecydować sami mieszkańcy. Ratusz czeka na ich kreatywne pomysły – a w miejskim budżecie czeka zabezpieczona, pieniężna pula.

Dziś rusza nowa, już dziewiąta edycja Budżetu Obywatelskiego. Na początek to oczywiście nabór projektów, przygotowanych przez samych puławian. Swój pomysł, dotyczący inicjatywy jaką warto zrealizować na terenie miasta, trzeba dokładnie opisać. Projekty będą przyjmowane przez najbliższy miesiąc: od 16 maja do 15 czerwca.

Papierowe formularze są dostępne w Kancelarii Ogólnej UM, ale te same wzory można pobrać także ze strony internetowej ratusza. Jednocześnie, działa specjalna platforma, na której będzie można wygodnie i wirtualnie zgłosić dopełnić formalności.

Przypomnijmy, że dzięki ośmiu dotychczasowym edycjom Budżetu Obywatelskiego, w Puławach przeprowadzono sporo remontów. Unowocześniono wiele miejsc wypoczynku, dając nowe życie zaniedbanym skwerom albo dodając nowe atrakcje do miejsc, w których puławianie chętnie spędzają czas. Do projektów, które zdobyły największe poparcie, było wybudowanie tężni solankowej na skwerze przy ulicy Polnej.

Źródło informacji i zdjęcia: UM w Puławach

Miejsce na reklamę

Powiązane posty

Spektakl „Treny” – Muzeum Jana Kochanowskiego

Spektakl „Treny” – Muzeum Jana Kochanowskiego

Szanowni Państwo, 7️ czerwca o godzinie 10:00 i 12:00 serdecznie zapraszamy na spektakl inspirowany największym dziełem Jana Kochanowskiego, w którym z ust aktorów nie padną żadne słowa... Spektakl „Treny" w wykonaniu aktorów Warszawskiego Centrum Pantomimy to próba...

Praca dla Handlowca!

Praca dla Handlowca!

Szukamy HANDLOWCA W związku z rozwojem Radia Impuls, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko handlowca. Szukamy osoby energicznej i komunikatywnej posiadającej łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz lekkość w rozmowach telefonicznych. Obowiązki: - poszukiwanie nowych...