Tragiczne skutki pożaru w Trzcińcu!

27 marca 2023

Kategoria:

Śmiertelne żniwo zebrał pożar, jaki wczoraj (26 marca) wybuchł w drewnianym domu w miejscowości Trzciniec, w gminie Chodel. Okoliczności tej tragedii wyjaśnia już opolska policja.


Zgłoszenie w sprawie pożaru dotarło do służb w niedzielny poranek, krótko po godzinie 8:00. Na interwencję wysłano w sumie osiem jednostek straży pożarnej – z Opola Lubelskiego, Chodla, Osin i Trzcińca. Na miejscu druhowie zastali silnie zadymiony budynek. Jego konstrukcja nie była naruszona, ale wewnątrz tliły się elementy domowego wyposażenia. Pośród nich znaleziono również zwęglone zwłoki.

Jak podaje „Wspólnota Opolska”, ten konkretny dom w Trzcińcu od kilkunastu lat wynajmował i samotnie zamieszkiwał aktor teatralny i filmowy, Piotr Wysocki – znany z takich produkcji fabularnych, jak „Czterej Pancerni i Pies” czy „Kariera Nikodema Dyzmy” i związany z lubelskim Teatrem Osterwy. Bardzo prawdopodobne, że to właśnie on jest śmiertelną ofiarą pożaru. Jak informuje rzecznik prasowy opolskiej policji, w potwierdzeniu tych przypuszczeń mają pomóc badania DNA.

Źródło informacji i zdjęcia: OSP Chodel – Facebook; OSP Osiny – Facebook

Miejsce na reklamę

Powiązane posty

Spektakl „Treny” – Muzeum Jana Kochanowskiego

Spektakl „Treny” – Muzeum Jana Kochanowskiego

Szanowni Państwo, 7️ czerwca o godzinie 10:00 i 12:00 serdecznie zapraszamy na spektakl inspirowany największym dziełem Jana Kochanowskiego, w którym z ust aktorów nie padną żadne słowa... Spektakl „Treny" w wykonaniu aktorów Warszawskiego Centrum Pantomimy to próba...

Praca dla Handlowca!

Praca dla Handlowca!

Szukamy HANDLOWCA W związku z rozwojem Radia Impuls, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko handlowca. Szukamy osoby energicznej i komunikatywnej posiadającej łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz lekkość w rozmowach telefonicznych. Obowiązki: - poszukiwanie nowych...