Tragiczne skutki pożaru w Górze Puławskiej

26 stycznia 2023

Kategoria:

Wczorajszego wieczoru (25 stycznia) w tej miejscowości interweniowali strażacy z Puław, Góry Puławskiej i pobliskich Opatkowic. Niestety, ten pożar zebrał śmiertelne żniwo.

Tuż przed godziną 18.00 trzy zastępy strażaków zadysponowano do gaszenia ognia, który pojawił się wewnątrz jednego z domów jednorodzinnych. Po przybyciu na miejsce druhowie dowiedzieli się, że w środku znajduje się jedna osoba. Wnętrze domu było bardzo zadymione, a widoczność znikoma – jednak podczas przeszukania, w jednym z pomieszczeń ratownik dostrzegł ciało leżące na podłodze.

Poszkodowany został natychmiast wyniesiony na zewnątrz. Strażacy reanimowali starszego mężczyznę do czasu przybycia karetki. Niestety, ani ich wysiłki, ani starania ratowników medycznych nic nie dały.

Ofiara to 89-letni właściciel posesji. Pod nadzorem prokuratora, policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności całego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń poczynionych przez strażaków wynika, że do zaprószenia ognia mogła przyczynić się zasilania prądem farelka.

Źródło informacji i zdjęcia: OSP Góra Puławska – Facebook

Miejsce na reklamę

Powiązane posty

Spektakl „Treny” – Muzeum Jana Kochanowskiego

Spektakl „Treny” – Muzeum Jana Kochanowskiego

Szanowni Państwo, 7️ czerwca o godzinie 10:00 i 12:00 serdecznie zapraszamy na spektakl inspirowany największym dziełem Jana Kochanowskiego, w którym z ust aktorów nie padną żadne słowa... Spektakl „Treny" w wykonaniu aktorów Warszawskiego Centrum Pantomimy to próba...

Praca dla Handlowca!

Praca dla Handlowca!

Szukamy HANDLOWCA W związku z rozwojem Radia Impuls, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko handlowca. Szukamy osoby energicznej i komunikatywnej posiadającej łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz lekkość w rozmowach telefonicznych. Obowiązki: - poszukiwanie nowych...