„Przyjdź, pokochaj, adoptuj” – pomóż bezdomnym czworonogom z Puław!

25 października 2022

Kategoria:

Fundacja Karmimy Psiaki oraz dwie puławskie restauracje, Central Park Bistro i Bistro u Kucharek ponownie łączą siły w szczytnym celu. Liczą, że mieszkańcy Puław i okolic ponownie wyciągną pomocną dłoń do zwierząt – i jednocześnie pobiją nowy rekord.

„Przyjdź, pokochaj, adoptuj” – to kolejna akcja pomocy, zorganizowana z myślą o czworonożnych podopiecznych puławskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Jak co roku, chodzi o zbiórkę karmy – ale nie tylko.

Każdy, kto chciałby dołączyć do akcji, powinien dostarczyć organizatorom karmę – tę jak najlepszej jakości, dzięki której potrzebujące zwierzęta będą mogły szybciej wrócić do pełni sił. Już teraz w akcję pomocy dla schroniska zaangażowały się osoby prywatne i firmy, dołączyły do nich również instytucje i spółki miejskie. Jak przebiegnie tegoroczna, już trzecia edycja akcji? Mówi koordynator zbiórki Mateusz Okomski:

 

Jedną z zapowiadanych atrakcji będzie konkurs dla szkół, motywujący uczniów do działania na rzecz bezdomnych zwierząt. Klasa, która uzbiera najwięcej karmy, będzie miała możliwość wzięcia udziału w lekcji wychowania fizycznego poprowadzonej przez medalistkę olimpijską – Malwinę Kopron.

Tegoroczna zbiórka karmy ma też dodatkowy ważny aspekt – organizatorzy chcą podkreślić, że doskonałą formą pomocy jest także sama adopcja zwierzęcia, które szuka domu i troskliwych opiekunów. Tej jesieni akcja zachęca, żeby podarować bezpańskim zwierzakom nie tylko miskę pełną jedzenia – ale też miejsce, w którym można się poczuć się bezpiecznie.

O kolejnych etapach akcji „Przyjdź, pokochaj, adoptuj” będziemy jeszcze informować.

[modula id=”33389″]

Plakaty: Central Park Bistro; zdjęcia: baza Pixabay

Miejsce na reklamę

Powiązane posty

Praca dla Handlowca!

Praca dla Handlowca!

Szukamy HANDLOWCA W związku z rozwojem Radia Impuls, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko handlowca. Szukamy osoby energicznej i komunikatywnej posiadającej łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz lekkość w rozmowach telefonicznych. Obowiązki: - poszukiwanie nowych...

W Cholewiance powstanie Regionalne Centrum Zdrowia Psychicznego

W Cholewiance powstanie Regionalne Centrum Zdrowia Psychicznego

W przyszłym roku kalendarzowym, 2 kilometry od Kazimierza Dolnego powstanie ośrodek, w którym ważną pomoc otrzymają młodzi mieszkańcy regionu. Jak już informowaliśmy, dzięki dotacji z ministerstwa zdrowia, Szpital Neuropsychiatryczny w Lublinie podniesie jakość...

Rycki staw Buksa czekają duże zmiany!

Rycki staw Buksa czekają duże zmiany!

Gmina Ryki chce mieć naturalne kąpielisko - i wykonała już w tym kierunku kolejny ważny krok. Kilka dni temu podpisała umowę z Instytutem Rybactwa Śródlądowego, które jest właścicielem stawu Buksa. Władze Ryk zabiegały o zawarcie tego porozumienia już od dłuższego...