Nie żyje mężczyzna, który ucierpiał w pożarze domu

5 lipca 2023

Kategoria:

Niestety, skutki niedzielnego pożaru domu w Końskowoli są tragiczne. Jak informuje portal Lublin112.pl, w szpitalu w Łęcznej zmarł mężczyzna, który został poszkodowany w tym zdarzeniu.


Ogień zaskoczył 35-latka, gdy ten znajdował się w pomieszczeniu na parterze budynku. Mimo, że mężczyzna zdołał się wydostać z płonącego domu, odniósł bardzo poważne obrażenia. Trafił do Wschodniego Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej, mając poparzenia około 90 procent ciała. Lekarzom nie udało się go uratować.

Nad wyjaśnianiem przyczyn pożaru czuwa teraz prokuratura. Policja ustala, w jakich okolicznościach w domu przy ulicy Nowe Osiedle pojawił się ogień. Jak już informowaliśmy, w niedzielne późne popołudnie (2 lipca) z żywiołem walczyło pięć zastępów straży pożarnej: z Puław, Końskowoli, Pożoga i Witowic.

Źródło informacji: lublin112.pl; źródło zdjęcia: OSP Końskowola – Facebook

Miejsce na reklamę

Powiązane posty

Spektakl „Treny” – Muzeum Jana Kochanowskiego

Spektakl „Treny” – Muzeum Jana Kochanowskiego

Szanowni Państwo, 7️ czerwca o godzinie 10:00 i 12:00 serdecznie zapraszamy na spektakl inspirowany największym dziełem Jana Kochanowskiego, w którym z ust aktorów nie padną żadne słowa... Spektakl „Treny" w wykonaniu aktorów Warszawskiego Centrum Pantomimy to próba...

Praca dla Handlowca!

Praca dla Handlowca!

Szukamy HANDLOWCA W związku z rozwojem Radia Impuls, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko handlowca. Szukamy osoby energicznej i komunikatywnej posiadającej łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz lekkość w rozmowach telefonicznych. Obowiązki: - poszukiwanie nowych...