Jest – nowa umowa sponsorska dla Wisły Puławy!

28 listopada 2022

Kategoria:

To bardzo dobra wiadomość dla sympatyków puławskiego klubu sportowego – i dla samych zainteresowanych. Podtrzymano współpracę z olbrzymią firmą, która od lat jest mecenasem dla lokalnych sportowców.

Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” będzie sponsorem Wisły Puławy przez kolejne trzy sezony. W miniony piątek (25 listopada) podpisano nową umowę sponsorską.

Sygnatariusze dokumentu nie kryli swojego zadowolenia. Największa firma w naszym regionie po raz kolejny uzyskała platformę do promocji swoich działań, natomiast puławski klub otrzyma solidne wsparcie finansowe.

Jak podkreślił wiceprezes Grupy Azoty Puławy – Jacek Janiszek:

Wisła to klub wielosekcyjny, który w swoich szeregach ma wielu znakomitych ambasadorów naszej firmy. To klub, który szkoli dzieci i młodzież ze społecznością zaangażowanych rodziców. Tutaj na stadionie mamy piękne imprezy z udziałem okolicznych drużyn. To wszystko sprawia ze ta współpraca, która trwa od kilkudziesięciu lat będzie kontynuowana przez najbliższe trzy lata. Mamy w niej znakomite doświadczenia, zdarzyły się także doświadczenia gorsze, ale za każdym razem klub wykonuje progres i radzi sobie z kłopotami. Wiemy, że w tym roku klub radzi sobie znakomicie i to też był dodatkowy impuls aby Zarząd Grupy Azoty Puławy podjął tę decyzję. Te trzy lata, które zabezpieczamy finansowo, to trzy lata podczas których klub będzie miał spokój w organizowaniu się, prowadzeniu codziennej działalności i osiąganiu coraz lepszych wyników.

Z kolei prezes Zarządu Klubu Sportowego, Piotr Owczarzak, dziękował za udzielone wsparcie, mówiąc:

Bez tej pomocy, zaangażowania sponsora nasza działalność nie mogłaby się odbywać w takim zakresie. To dla nas bardzo ważne. Historia Klubu jest ściśle związana z Zakładami od dziesiątek lat, a hasło, które towarzyszy nam od wielu lat – „Zawsze Razem” – dziś wybrzmiewa jeszcze mocniej. W tych trudnych czasach sponsor był zawsze z nami, zawsze mogliśmy na niego liczyć. Mam nadzieję, że wyniki sportowe będą coraz lepsze, a klub będzie wchodził na coraz wyższy poziom sportowy i organizacyjny. Mam przekonanie, że idziemy we właściwym kierunku.

Dodajmy, że wielkimi krokami zbliża się ważny jubileusz puławskiej Wisły – w 2023 roku klub będzie obchodzić stulecie działalności. To sprawia, że na horyzoncie pojawiają się pewne konkretne cele sportowe.

Źródło informacji i zdjęcia: KS Wisła Puławy

Miejsce na reklamę

Powiązane posty

W Puławach kwitł nielegalny hazard

W Puławach kwitł nielegalny hazard

W miniony poniedziałek (22 maja) takie zakazane (ale, jak się okazuje, popularne) rozrywki ukróciła kontrola z Krajowej Administracji Skarbowej. Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej jednocześnie odwiedzili dwa lokale w centrum miasta. W przeprowadzeniu akcji pomogli...

Puławski szpital powiatowy przejdzie kolejne remonty

Puławski szpital powiatowy przejdzie kolejne remonty

Koszty zaplanowanych prac pokryją środki z rezerwy budżetu państwa. Wczoraj umowę w tej sprawie podpisano w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim. W miniony poniedziałek, w obecności przedstawicieli władz powiatu puławskiego oraz dwóch posłów na sejm RP, wojewoda lubelski...

Perony w Sarnowie wyglądają już zupełnie inaczej

Perony w Sarnowie wyglądają już zupełnie inaczej

Wyższy komfort podróżowania - to cel, który chcą osiągnąć PKP Polskie Linie Kolejowe, modernizując kolejne przystanki, które służą podróżnym. Nowy sukces na tym polu to perony w Sarnowie. Miłośnicy jazdy pociągiem, którzy często podróżują rycką drogą żelazną z Dęblina...