Jakie obszary gminy Nałęczów potrzebują rewitalizacji?

14 kwietnia 2023

Kategoria:

Na to pytanie mogą odpowiedzieć wszyscy mieszkańcy tej uzdrowiskowej gminy. Do 7 maja potrwają konsultacje społeczne, dzięki którym włodarze zbiorą opinie i sugestie.

Proszą przede wszystkim o skomentowanie projektu uchwały, który został już przygotowany. Ten dokument, wraz z przejrzystymi mapami, jest zamieszczony na stronie internetowej nałęczowskiego ratusza. Warto dokładnie obejrzeć tę dokumentację, żeby przekonać się, jakie tereny zaliczono do „obszaru zdegradowanego” i gdzie proponowane jest przeprowadzenie działań rewitalizacyjnych.

Chodzi o obszary Bochotnicy Kolonii, Bronic i Bronic Kolonii, Cynkowa, Czesławic, Drzewc Kolonii, Ludwinowa, Paulinowa, Piotrkowic i Sadurek oraz o dwa rejony w granicach samego Nałęczowa. W tym samym miejscu można znaleźć formularz służący do zgłaszania uwag i propozycji.

A już w najbliższy poniedziałek nadarzy się także okazja, żeby przedyskutować projekt w samym Urzędzie Miasta. Na 17 kwietnia zaplanowano otwarte spotkanie konsultacyjne. Rozpocznie się ono o 16:30.

Źródło informacji i zdjęcia: UM w Nałęczowie

Miejsce na reklamę

Powiązane posty

Spektakl „Treny” – Muzeum Jana Kochanowskiego

Spektakl „Treny” – Muzeum Jana Kochanowskiego

Szanowni Państwo, 7️ czerwca o godzinie 10:00 i 12:00 serdecznie zapraszamy na spektakl inspirowany największym dziełem Jana Kochanowskiego, w którym z ust aktorów nie padną żadne słowa... Spektakl „Treny" w wykonaniu aktorów Warszawskiego Centrum Pantomimy to próba...

Praca dla Handlowca!

Praca dla Handlowca!

Szukamy HANDLOWCA W związku z rozwojem Radia Impuls, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko handlowca. Szukamy osoby energicznej i komunikatywnej posiadającej łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz lekkość w rozmowach telefonicznych. Obowiązki: - poszukiwanie nowych...