Czy w okolicy Puław przybędzie lasów?

3 lipca 2023

Kategoria:

Tak, jeśli znajdą się tacy, którzy zechcą zawrzeć odpowiednią transakcję z Lasami Państwowymi. Nadleśnictwo Puławy ogłasza, że jest zainteresowane zakupem lasów albo gruntów pod zalesienie, które leżą w zasięgu jego terytorium.


Ta informacja dotyczy gmin: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Wąwolnica, Żyrzyn, a także miasta Puławy i wiejskiej gminy Puławy. Wspomniane grunty mogą również leżeć w granicach gmin Dęblin, Nowodwór, Ryki, Stężyca, a także Ułęż – w powiecie ryckim oraz na terenie gminy Garbów w powiecie lubelskim.

Zainteresowani sprzedażą działek powinni upewnić się, że mają do zaoferowania grunty o powierzchni przynajmniej 10 arów, które sąsiadują z terenami Lasów Państwowych. Działki powinny też mieć uregulowany stan prawny, nie mogą być obciążone hipoteką ani znajdować się w obszarze sporów granicznych.

Wszystkie szczegóły, wraz z ofertą sprzedaży, a także mapą, na której zaznaczono aktualny zasięg Lasów Państwowych, znajdziecie na stronie internetowej Nadleśnictwa Puławy – kliknij TUTAJ.

Źródło informacji: Nadleśnictwo Puławy; źródło zdjęcia: baza Pixabay

Miejsce na reklamę

Powiązane posty

Spektakl „Treny” – Muzeum Jana Kochanowskiego

Spektakl „Treny” – Muzeum Jana Kochanowskiego

Szanowni Państwo, 7️ czerwca o godzinie 10:00 i 12:00 serdecznie zapraszamy na spektakl inspirowany największym dziełem Jana Kochanowskiego, w którym z ust aktorów nie padną żadne słowa... Spektakl „Treny" w wykonaniu aktorów Warszawskiego Centrum Pantomimy to próba...

Praca dla Handlowca!

Praca dla Handlowca!

Szukamy HANDLOWCA W związku z rozwojem Radia Impuls, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko handlowca. Szukamy osoby energicznej i komunikatywnej posiadającej łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz lekkość w rozmowach telefonicznych. Obowiązki: - poszukiwanie nowych...