Centrum Handlowe “Karuzela” już otwarte!

29 kwietnia 2022

Kategoria:

28 kwietnia, punktualnie o godzinie 9.00, mieszkańcy Puław i okolic uczestniczyli w otwarciu nowego Centrum Handlowego Karuzela, mieszczącego się przy ul. Dębińskiej w Puławach.

Atrakcje związane z otwarciem zaplanowano na trzy dni. Podczas pierwszego dnia dla klientów Karuzeli przygotowano wiele niespodzianek i konkursów, a dla najmłodszych – zabawy w strefie animacji.

Do niedawna miejsce to kojarzyło się z Tesco. Dzisiaj, nowe Centrum Handlowe zaprasza do ponad 20 markowych, sieciowych sklepów i dyskontów o łącznej powierzchni 14.000 metrów kwadratowych.

W Karuzeli swoje punkty otworzyły: Netto, Half Price, KIK, Dealz, Action, Tedi i Kakadu. Pojawiły się też nowe sklepy sieci: Rossmann, Pepco, Jysk, Sinsay, House, Cropp, kaes, Diverse, Martes Sport, Hebe, CCC i Media Expert.

Park handlowy Karuzela to obecnie najmodniejsze miejsce zakupów dla mieszkańców Puław i regionu, miejsce relaksu i spotkań, a w bardzo niedalekiej przyszłości najpopularniejszy park handlowy miasta i powiatu puławskiego.

Przypomnijmy, że Karuzela w Puławach to kolejne wspólne przedsięwzięcie polskiej spółki Karuzela Holding i belgijskiego funduszu MitiskaReim. Parki i galerie handlowe Karuzela są tworzone w miastach o wielkości 20-60 tysięcy mieszkańców. Istnieją już w pięciu polskich miastach: Ełku, Wodzisławiu Śląskim, Wrześni, Turku oraz Lublińcu.

Źródło informacji i zdjęcia: Karuzela Holding

Miejsce na reklamę

Powiązane posty

Nie będzie asfaltu na ulicy Lubelskiej w Janowcu

Nie będzie asfaltu na ulicy Lubelskiej w Janowcu

Mieszkańcy i miłośnicy tej miejscowości dopięli swego - wójt gminy zadeklarował, że wycofuje się z planów zamiany kamiennego bruku na asfaltową nawierzchnię. Przypomnijmy, że dokładnie tydzień temu (11 maja), z inicjatywy lokalnych aktywistów w Internecie pojawiła się...

Kazimierscy druhowie mają nowy pojazd ratunkowy

Kazimierscy druhowie mają nowy pojazd ratunkowy

Dla strażaków, którzy ruszają na interwencję, najważniejsze jest to, żeby sprawnie dotrzeć tam, gdzie jest potrzebna ich pomoc. A wóz strażacki, choćby najnowszy - nie zawsze jest optymalnym rozwiązaniem. Nadwiślańskie miasteczko jest położone wśród malowniczych...