Centrum Handlowe „Karuzela” już otwarte!

29 kwietnia 2022

Kategoria:

28 kwietnia, punktualnie o godzinie 9.00, mieszkańcy Puław i okolic uczestniczyli w otwarciu nowego Centrum Handlowego Karuzela, mieszczącego się przy ul. Dębińskiej w Puławach.

Atrakcje związane z otwarciem zaplanowano na trzy dni. Podczas pierwszego dnia dla klientów Karuzeli przygotowano wiele niespodzianek i konkursów, a dla najmłodszych – zabawy w strefie animacji.

Do niedawna miejsce to kojarzyło się z Tesco. Dzisiaj, nowe Centrum Handlowe zaprasza do ponad 20 markowych, sieciowych sklepów i dyskontów o łącznej powierzchni 14.000 metrów kwadratowych.

W Karuzeli swoje punkty otworzyły: Netto, Half Price, KIK, Dealz, Action, Tedi i Kakadu. Pojawiły się też nowe sklepy sieci: Rossmann, Pepco, Jysk, Sinsay, House, Cropp, kaes, Diverse, Martes Sport, Hebe, CCC i Media Expert.

Park handlowy Karuzela to obecnie najmodniejsze miejsce zakupów dla mieszkańców Puław i regionu, miejsce relaksu i spotkań, a w bardzo niedalekiej przyszłości najpopularniejszy park handlowy miasta i powiatu puławskiego.

Przypomnijmy, że Karuzela w Puławach to kolejne wspólne przedsięwzięcie polskiej spółki Karuzela Holding i belgijskiego funduszu MitiskaReim. Parki i galerie handlowe Karuzela są tworzone w miastach o wielkości 20-60 tysięcy mieszkańców. Istnieją już w pięciu polskich miastach: Ełku, Wodzisławiu Śląskim, Wrześni, Turku oraz Lublińcu.

Źródło informacji i zdjęcia: Karuzela Holding

Miejsce na reklamę

Powiązane posty

Już jest – lubelski ośrodek hipoterapii

Już jest – lubelski ośrodek hipoterapii

Przełom września i października to czas inauguracji zajęć akademickich. Lubelski Uniwersytet Przyrodniczy postanowił połączyć otwarcie nowego roku zajęć z otwarciem zupełnie nowego kompleksu, który posłuży jednocześnie ludziom i zwierzętom. Wczoraj (29 września) w...

Co dalej z puławskim Domkiem Greckim? Posłuchaj!

Co dalej z puławskim Domkiem Greckim? Posłuchaj!

Domek Grecki to puławski zabytek, do którego dotrze każdy, kto spacerując po Parku Czartoryskich przejdzie przez most biegnący nad ulicą Głęboką. Ponad dwieście lat temu budynek przyjmował w swoich progach arystokratów, a w ostatnich dekadach - przede wszystkim...

Droga z Trzcianek do Tomaszowa – już odnowiona i otwarta!

Droga z Trzcianek do Tomaszowa – już odnowiona i otwarta!

Kolejna lokalna droga na terenie powiatu puławskiego zmieniła się na lepsze. A to jeszcze nie koniec podobnych inwestycji w tej części naszego regionu. Wczoraj (27 września) oficjalnie została oddana do użytku wyremontowana droga między miejscowościami Trzcianki i...