Centrum Handlowe „Karuzela” już otwarte!

29 kwietnia 2022

Kategoria:

28 kwietnia, punktualnie o godzinie 9.00, mieszkańcy Puław i okolic uczestniczyli w otwarciu nowego Centrum Handlowego Karuzela, mieszczącego się przy ul. Dębińskiej w Puławach.

Atrakcje związane z otwarciem zaplanowano na trzy dni. Podczas pierwszego dnia dla klientów Karuzeli przygotowano wiele niespodzianek i konkursów, a dla najmłodszych – zabawy w strefie animacji.

Do niedawna miejsce to kojarzyło się z Tesco. Dzisiaj, nowe Centrum Handlowe zaprasza do ponad 20 markowych, sieciowych sklepów i dyskontów o łącznej powierzchni 14.000 metrów kwadratowych.

W Karuzeli swoje punkty otworzyły: Netto, Half Price, KIK, Dealz, Action, Tedi i Kakadu. Pojawiły się też nowe sklepy sieci: Rossmann, Pepco, Jysk, Sinsay, House, Cropp, kaes, Diverse, Martes Sport, Hebe, CCC i Media Expert.

Park handlowy Karuzela to obecnie najmodniejsze miejsce zakupów dla mieszkańców Puław i regionu, miejsce relaksu i spotkań, a w bardzo niedalekiej przyszłości najpopularniejszy park handlowy miasta i powiatu puławskiego.

Przypomnijmy, że Karuzela w Puławach to kolejne wspólne przedsięwzięcie polskiej spółki Karuzela Holding i belgijskiego funduszu MitiskaReim. Parki i galerie handlowe Karuzela są tworzone w miastach o wielkości 20-60 tysięcy mieszkańców. Istnieją już w pięciu polskich miastach: Ełku, Wodzisławiu Śląskim, Wrześni, Turku oraz Lublińcu.

Źródło informacji i zdjęcia: Karuzela Holding

Miejsce na reklamę

Powiązane posty

Zmiany personalne w zarządzie puławskich Azotów

Zmiany personalne w zarządzie puławskich Azotów

Zarząd Grupy Azoty Puławy liczy obecnie tylko trzy osoby - a nowego szefa spółki wyłoni wkrótce postępowanie kwalifikacyjne. Jak już informowaliśmy, przedwczoraj (16 stycznia) Tomasz Hryniewicz zrezygnował z funkcji prezesa tutejszej spółki. Z kolei wczoraj (17...

Obwodnica Dęblina – już oficjalnie otwarta!

Obwodnica Dęblina – już oficjalnie otwarta!

Wczoraj przedstawiciele władz Dęblina, powiatu puławskiego oraz województwa lubelskiego wspólnie otworzyli nowy odcinek drogi wojewódzkiej nr 801, biegnący przez Dęblin. Ta nowa trasa, licząca prawie 5 kilometrów, zaczyna się na granicy Dęblina i gminy Stężyca, a...