17 grudnia zagrają w „Trzech Koronach” dla Krzysztofa Hawryluka

22 listopada 2022

Kategoria:

Dobra muzyka potrafi skutecznie poprawić nastrój i samopoczucie. Ale muzyka grana w szczytnym celu, potrafi nawet odmienić czyjeś życie. Zachęcamy do udziału w lokalnej akcji charytatywnej, organizowanej z myślą o puławianie, dla którego muzyka i taniec to wielkie życiowe pasje.

17 grudnia w puławskim hotelu odbędzie się specjalny koncert charytatywny. Cały dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Krzysztofa Hawryluka, który w maju tego roku przeszedł rozległy udar i doświadczył porażenia kończyn.

Puławianie znają go jako byłego nauczyciela elektrycznych przedmiotów zawodowych. Ale przez większość swojego życia Krzysztof Hawryluk pracował z dziećmi i młodzieżą jako choreograf i instruktor tańca – żeby przekazywać tę pasję dalej, założył Harcerski Zespół Pieśni i Tańca „Grześ”. Teraz potrzebuje kosztownego leczenia, żeby odzyskać sprawność. Ma za sobą już 5 miesięcy rehabilitacji i dzięki niej ustąpiły niektóre niedowłady w lewej części ciała. Jednak wciąż trzeba włożyć wiele pracy (i środków) w dalsze starania.

Podczas grudniowego koncertu, który organizuje Bogdan Tchórzewski, wystąpią cztery lokalne zespoły „Blues Smile Band”, „Cud nad Wisłą”, „Zespół Niespokojnych Stóp” i „No To Lufa”. Więcej szczegółowych informacji na ich temat znajdziecie na załączonym plakacie.

Cegiełki będą dostępne w dniu koncertu, ale rezerwacja miejsc już ruszyła. W tej sprawie należy kontaktować się z Agencją J&B, dzwoniąc pod numer 609 572 101. Na telefony czeka także HZPiT „Grześ”, wybierajcie numer: 792 433 690.

 

Źródło plakatu: J&B Productions; źródło zdjęcia hotelu: TRZY Korony ***, Hotel & Restauracja & Spa – Facebook

Miejsce na reklamę

Powiązane posty

Praca dla Handlowca!

Praca dla Handlowca!

Szukamy HANDLOWCA W związku z rozwojem Radia Impuls, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko handlowca. Szukamy osoby energicznej i komunikatywnej posiadającej łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz lekkość w rozmowach telefonicznych. Obowiązki: - poszukiwanie nowych...

W Cholewiance powstanie Regionalne Centrum Zdrowia Psychicznego

W Cholewiance powstanie Regionalne Centrum Zdrowia Psychicznego

W przyszłym roku kalendarzowym, 2 kilometry od Kazimierza Dolnego powstanie ośrodek, w którym ważną pomoc otrzymają młodzi mieszkańcy regionu. Jak już informowaliśmy, dzięki dotacji z ministerstwa zdrowia, Szpital Neuropsychiatryczny w Lublinie podniesie jakość...

Rycki staw Buksa czekają duże zmiany!

Rycki staw Buksa czekają duże zmiany!

Gmina Ryki chce mieć naturalne kąpielisko - i wykonała już w tym kierunku kolejny ważny krok. Kilka dni temu podpisała umowę z Instytutem Rybactwa Śródlądowego, które jest właścicielem stawu Buksa. Władze Ryk zabiegały o zawarcie tego porozumienia już od dłuższego...