17 grudnia zagrają w „Trzech Koronach” dla Krzysztofa Hawryluka

22 listopada 2022

Kategoria:

Dobra muzyka potrafi skutecznie poprawić nastrój i samopoczucie. Ale muzyka grana w szczytnym celu, potrafi nawet odmienić czyjeś życie. Zachęcamy do udziału w lokalnej akcji charytatywnej, organizowanej z myślą o puławianie, dla którego muzyka i taniec to wielkie życiowe pasje.

17 grudnia w puławskim hotelu odbędzie się specjalny koncert charytatywny. Cały dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Krzysztofa Hawryluka, który w maju tego roku przeszedł rozległy udar i doświadczył porażenia kończyn.

Puławianie znają go jako byłego nauczyciela elektrycznych przedmiotów zawodowych. Ale przez większość swojego życia Krzysztof Hawryluk pracował z dziećmi i młodzieżą jako choreograf i instruktor tańca – żeby przekazywać tę pasję dalej, założył Harcerski Zespół Pieśni i Tańca „Grześ”. Teraz potrzebuje kosztownego leczenia, żeby odzyskać sprawność. Ma za sobą już 5 miesięcy rehabilitacji i dzięki niej ustąpiły niektóre niedowłady w lewej części ciała. Jednak wciąż trzeba włożyć wiele pracy (i środków) w dalsze starania.

Podczas grudniowego koncertu, który organizuje Bogdan Tchórzewski, wystąpią cztery lokalne zespoły „Blues Smile Band”, „Cud nad Wisłą”, „Zespół Niespokojnych Stóp” i „No To Lufa”. Więcej szczegółowych informacji na ich temat znajdziecie na załączonym plakacie.

Cegiełki będą dostępne w dniu koncertu, ale rezerwacja miejsc już ruszyła. W tej sprawie należy kontaktować się z Agencją J&B, dzwoniąc pod numer 609 572 101. Na telefony czeka także HZPiT „Grześ”, wybierajcie numer: 792 433 690.

 

Źródło plakatu: J&B Productions; źródło zdjęcia hotelu: TRZY Korony ***, Hotel & Restauracja & Spa – Facebook

Miejsce na reklamę

Powiązane posty

To już 80. rocznica „Krwawej Środy”

To już 80. rocznica „Krwawej Środy”

Kilka dni z listopada 1942 roku zapisało się na kartach historii Kazimierza Dolnego w wyjątkowo ponury sposób. Dziś przykre wydarzenia wspominała gminna społeczność. Dzisiaj (18 listopada) wypada kolejna rocznica tak zwanej "krwawej środy" czyli początku brutalnej...

Zima nie zaskoczy lubelskich drogowców

Zima nie zaskoczy lubelskich drogowców

Z zapowiedzi synoptyków wynika, że zimowa pogoda nadchodzi już wielkimi krokami. Gdy krajobraz za oknami stanie się biały, zrobi się urokliwie - ale na drogach mogą pojawiać się pewne utrudnienia. Do sezonu zimowego przygotowany jest już Zarząd Dróg Wojewódzkich w...

Baranowski zabytek odzyskał dawny blask – ale czeka na nowe wyzwania

Baranowski zabytek odzyskał dawny blask – ale czeka na nowe wyzwania

W Baranowie od kilku miesięcy trwa remont dawnej plebanii. Na początku tego miesiąca postępy prac ocenił Lubelski Wojewódzki Konserwator Zabytków, który wydał zgodę na wyremontowanie gmachu, pamiętającego ostatnie dekady XIX wieku. Murowany, parterowy gmach, stoi tuż...