17 grudnia zagrają w „Trzech Koronach” dla Krzysztofa Hawryluka

22 listopada 2022

Kategoria:

Dobra muzyka potrafi skutecznie poprawić nastrój i samopoczucie. Ale muzyka grana w szczytnym celu, potrafi nawet odmienić czyjeś życie. Zachęcamy do udziału w lokalnej akcji charytatywnej, organizowanej z myślą o puławianie, dla którego muzyka i taniec to wielkie życiowe pasje.

17 grudnia w puławskim hotelu odbędzie się specjalny koncert charytatywny. Cały dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Krzysztofa Hawryluka, który w maju tego roku przeszedł rozległy udar i doświadczył porażenia kończyn.

Puławianie znają go jako byłego nauczyciela elektrycznych przedmiotów zawodowych. Ale przez większość swojego życia Krzysztof Hawryluk pracował z dziećmi i młodzieżą jako choreograf i instruktor tańca – żeby przekazywać tę pasję dalej, założył Harcerski Zespół Pieśni i Tańca „Grześ”. Teraz potrzebuje kosztownego leczenia, żeby odzyskać sprawność. Ma za sobą już 5 miesięcy rehabilitacji i dzięki niej ustąpiły niektóre niedowłady w lewej części ciała. Jednak wciąż trzeba włożyć wiele pracy (i środków) w dalsze starania.

Podczas grudniowego koncertu, który organizuje Bogdan Tchórzewski, wystąpią cztery lokalne zespoły „Blues Smile Band”, „Cud nad Wisłą”, „Zespół Niespokojnych Stóp” i „No To Lufa”. Więcej szczegółowych informacji na ich temat znajdziecie na załączonym plakacie.

Cegiełki będą dostępne w dniu koncertu, ale rezerwacja miejsc już ruszyła. W tej sprawie należy kontaktować się z Agencją J&B, dzwoniąc pod numer 609 572 101. Na telefony czeka także HZPiT „Grześ”, wybierajcie numer: 792 433 690.

 

Źródło plakatu: J&B Productions; źródło zdjęcia hotelu: TRZY Korony ***, Hotel & Restauracja & Spa – Facebook

Miejsce na reklamę

Powiązane posty

Rycka pływalnia przejdzie metamorfozę

Rycka pływalnia przejdzie metamorfozę

Tych, którzy lubią aktywny, wodny wypoczynek, a nie pogardzą również relaksem, który może im wyjść na zdrowie, zapewne ucieszą plany, które zaczyna wcielać w życie ryckie starostwo. To już pewne - w ciągu najbliższych trzynastu miesięcy rycka pływalnia powiatowa...

Długo wyczekiwana kozienicka droga – już otwarta!

Długo wyczekiwana kozienicka droga – już otwarta!

Przekazujemy dobre wieści dla kierowców z powiatu kozienickiego, którzy często przejeżdżają przez miejscowość Cecylówka Brzózka. I nie tylko dla nich. Mieszkańcy niedużej miejscowości, położonej na północnym skraju Kozienickiego Parku Krajobrazowego, od dłuższego...

Szpital powiatowy w Rykach czeka na nowoczesną sieć teleinformatyczną

Szpital powiatowy w Rykach czeka na nowoczesną sieć teleinformatyczną

W Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim podpisano dziś umowę w sprawie dofinansowania dla tego ważnego zadania. Powiat rycki otrzyma celową dotację z budżetu państwa, w wysokości ponad sześciuset tysięcy złotych. Sprawna sieć teleinformatyczna jest niezbędna do prawidłowego...