10 grudnia zatańczą dla Krzysztofa Hawryluka

30 listopada 2022

Kategoria:

Harcerski Zespół Pieśni i Tańca „Grześ” łączy siły z lokalnymi stowarzyszeniami, żeby zorganizować wyjątkowy koncert charytatywny. Dochód zostanie przeznaczony na ważny i szczytny cel.

Na początku maja tego roku założyciel i wieloletni kierownik Zespołu „Grześ”, Krzysztof Hawryluk, doznał rozległego udaru. Istniało poważne zagrożenie życia, dlatego został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną. Wybudził się z niej po dwóch miesiącach i od tamtej pory przechodzi rehabilitację – a związane z tym koszty przekraczają już możliwości finansowe rodziny. Krzysztof Hawryluk przebywa w specjalistycznym ośrodku w Konstancinie, a koszt miesięcznego pobytu to ponad 20 tysięcy złotych.

HZPiT „Grześ”, wraz ze stowarzyszeniami „Dla Folkloru” i „Rodzina” chcą pomóc bliskim pana Krzysztofa w zebraniu potrzebnych pieniędzy. Dlatego organizują koncert charytatywny, w którym wezmą udział tancerze rozpoznawani i nagradzani nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Pomóc może każdy, kto kupi bilet-cegiełkę – a w następną sobotę, 10 grudnia, z przyjemnością obejrzy zapowiadane występy.

Po godzinie 17.00 w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach zatańczą zarówno członkowie „Grzesia”, jak też z siedmiu innych zaproszonych zespołów. Charytatywną inicjatywę wesprą:

  • Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej
  • Zespół Pieśni i Tańca AGH „KRAKUS”
  • Ludowy Zespół Artystyczny PROMNI SGGW
  • Zespół Tańca Ludowego UMCS
  • Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „SKOWRONKI” z Brańska
  • Zespół Tańców Polskich „ROSA” z Janowca
  • Zespół Tańca Ludowego „Drużba” z ukraińskiej miejscowości Równe.

Bilety-cegiełki będą do nabycia w dniu koncertu, ale ich rezerwacja już ruszyła. W tej sprawie można dzwonić pod numer: 792 433 690. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na załączonym plakacie.

[modula id=”33892″]

Źródło informacji, zdjęcia głównego i plakatu: HZPiT „Grześ”

Miejsce na reklamę

Powiązane posty

Praca dla Handlowca!

Praca dla Handlowca!

Szukamy HANDLOWCA W związku z rozwojem Radia Impuls, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko handlowca. Szukamy osoby energicznej i komunikatywnej posiadającej łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz lekkość w rozmowach telefonicznych. Obowiązki: - poszukiwanie nowych...

W Cholewiance powstanie Regionalne Centrum Zdrowia Psychicznego

W Cholewiance powstanie Regionalne Centrum Zdrowia Psychicznego

W przyszłym roku kalendarzowym, 2 kilometry od Kazimierza Dolnego powstanie ośrodek, w którym ważną pomoc otrzymają młodzi mieszkańcy regionu. Jak już informowaliśmy, dzięki dotacji z ministerstwa zdrowia, Szpital Neuropsychiatryczny w Lublinie podniesie jakość...

Rycki staw Buksa czekają duże zmiany!

Rycki staw Buksa czekają duże zmiany!

Gmina Ryki chce mieć naturalne kąpielisko - i wykonała już w tym kierunku kolejny ważny krok. Kilka dni temu podpisała umowę z Instytutem Rybactwa Śródlądowego, które jest właścicielem stawu Buksa. Władze Ryk zabiegały o zawarcie tego porozumienia już od dłuższego...