Kabaret Neo-Nówka wystąpi w Puławach

Autor: Maciek Saran

3 listopada 2021

Kategoria:

Jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów świętuje właśnie swój okrągły jubileusz, Odwiedza kolejne miasta – i planuje zajrzeć także do Puław.

Skecze tej grupy rozśmieszają Polaków już od 20 lat. Podczas urodzinowej trasy można (a nawet trzeba) spodziewać się wielu niespodzianek. Jak wiadomo, „neonówkowy” styl to przede wszystkim brak sztampy, duża dawka luzu i improwizacji.

Można spodziewać się tego, że na scenie pojawią się Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków – ale na pewno zaskoczą na nowo. Tym razem poprawią humory widzów podczas specjalnego występu na żywo. Jak zwykle, pojawi się też zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną dla występu kabareciarzy.

Kabaret Neo-Nówka wystąpi w Puławach już 11 grudnia, o godzinie 20:00. Miejsce tego wydarzenia to Grupa Azoty Arena przy ulicy Lubelskiej w Puławach.

Bilety są już sprzedawane online – na stronach biletyna.pl i neobilety.pl.

Miejsce na reklamę

Powiązane posty

Jest wyrok w sprawie byłej bibliotekarki z Dęblina

Jest wyrok w sprawie byłej bibliotekarki z Dęblina

Sąd Rejonowy w Rykach wydał wyrok w sprawie byłej bibliotekarki, która bardzo się wzbogaciła, nadużywając swoich kompetencji. Wszystko działo się w 2014 i 2015 roku w Dęblinie. Kobieta zatrudniona wówczas w bibliotece, korzystała z faktu, że miała dostęp do dowodów...

Wielkie plany Zwolenia. Miasto zainwestuje w turystykę

Wielkie plany Zwolenia. Miasto zainwestuje w turystykę

Kort tenisowy, pole biwakowe, a nawet park linowy – takie obiekty mogą w przyszłym roku pojawić się w Zwoleniu. Lokalna infrastruktura turystyczna niedługo bardzo się wzbogaci. Zagospodarowanie okolic tutejszego zbiornika wodnego i parku to ogromny projekt, nad którym...